Slavoj Bednář o životě profesionálního kulturisty #26

Zrovna jsme přijeli z Fine Fitness, fitness centra Slavoje Bednáře v Pardubicích. Měli jsme veliké štěstí, že jsme ho zastihli v závodním období.

Slavoj je profesionální bodybuilder, 2x vítěz Mr. Universe a 2x vítěz Mr. World. Zasvětil celý život profesi kulturisty a trenéra a stal se tak inspirací pro sportovce z celého světa.

Co si často neuvědomujeme, je objem práce, který musí sportovci jako Slavoj vložit do svého povolání. Sám říká, že kulturistiku nelze dělat s vidinou peněz ani slávy. Je to o každodenním překonávání se a sahání si na úplné dno. Jenže ono to zní jako fráze, ale jakmile si poslechnete, čím musí projít před každým závodem, určitě to pochopíte.

Rozhovor byl pro mě osobně velice inspirativní, protože jsem si uvědomil jakou oběť je potřeba vložit do svých snů. Doufám, že se vás jeho slova dotknou stejně, jako se dotkly mě.

V rozhovoru jsme začali technickou stránkou fyzické přípravy na světové závody. Bavili jsme se také o rodině a zakončili to celkovou životní filozofií. Užijte si to 🙂

Poslouchej na SoundCloudu, nebo na iTunes


Odebírej obří show každý týden

2017-12-11T14:30:28+00:00