Probuď v sobě obra 2017-10-13T09:11:50+00:00

Tvůj průlom čeká

Probuď v sobě obra je jedinečná akce osobního růstu, postavená k tomu, aby ti pomohla odemknout a vypustit tvou vnitřní sílu k překonání jakýchkoli limitů. Všichni úspěšní lidé, stejně jako ty, jsou hladoví a nespokojí se s průměrem. Vykroč a převezmi kontrolu nad svým životem. Jeden soustředěný den může vše změnit. 

Seminář, kde se změna stává skutečností

Oblasti transformace:

Jak ti pomůžeme prorazit na nový level?

Tři kroky k transformaci:


Stačí pouze znát svůj cíl a chápat cesty, které tě k němu dovedou? Moc dobře víš, že to nemusí fungovat. Někdy nás prostě něco zastaví. Strach, nebo vnitřní konflikt. Na semináři Ti pomůžeme objevit, jaké vnitřní konflikty tě můžou brzdit. Ty rozpleteme, abys byl cílem přitahovaný, ne abys jej musel před sebou tlačit.

Získáš osobní mapu a ověřené strategie k tomu, aby ses dostal tam kam potřebuješ. Většina lidí má zastaralou mapu. Ve financích, zdraví, nebo ve vztahu. Správnou cestu můžeš objevit s koučem, který už s lidmi jako jsi ty pracoval. Pomůže ti poznat cesty, které dokážou vytvořit skutečný posun díky strategiím, které jsou prověřené. Tak ušetříš desítky let práce po vzoru těch nejlepších.

Pomůžeme ti soustředit se na to, na čem ti záleží nejvíce. Co chceš vylepšit, změnit a v čem se potřebuješ posunout. Většina z nás se totiž jen tak potácí životem bez jasného cíle a soustředění se. Díky semináři se dostaneš do stavu laserové pozornosti. Jakmile pochopíš kde jsi a kam chceš jít, naším úkolem bude společně zmapovat cestu, aby tvá změna vydržela.

Na semináři zažiješ energii i zábavu, díky kterým si nové techniky vyzkoušíš a zapamatuješ.

[product_page id=“14301″]

Začínáme za

0
0
0
0
dní
0
0
hodin
0
0
Min
0
0
sekund

Garance nadšení 

Pokud nebudeš ke konci dne z akce nadšený a budeš mít pocit, že jsi nezískal násobek investované hodnoty vrátíme Ti peníze.

Program sobotního semináře

 • 10:00 – 13:30
  • Co tvoří lidské chování a kvalitu lidského života? 
  • Teorie Oceánu a její aplikace pro zvýšení výkonnosti v osobním životě, v kariéře i ve vztazích.
  • Jak tančit se strachem?
  • Systémy realizace snů a kariéry díky mistrovství komunikace s ostatními a vytváření pevných vztahů.
 • 14:00 – 16:30
  • Vitální energie bez doplňků stravy a tvorba žijícího zdraví (zahrnuje konkrétně sestavené jídelníčky, rozhovory nad dotazy).
  • Dobrovolné vážení na bioimpedanční váze (probíhá individuálně v oddělené místnosti).
 • 17:00 – 20:00
  • Blueprint (návod na tvorbu) autentické změny.
  • Integrace změny v souladu s lidskými potřebami, vnitřními hodnotami a podvědomými pravidly pro úspěch.
 • 20:00 – 22:00
  • Světelná “Light Show” skupiny Alterna.
  • Posezení u vínečka s pohodovou hudbou
  • Individuální rozhovory s Dominikem

Tvůj průvodce s vášní pro změnu

Dominik Novozámský

strategická intervence & výkonnostní coaching

Dominik Novozámský, který za posledních několik let pomohl stovkám lidí změnit životní styl, je průkopníkem nových metod v coachingu vysokého výkonu jednotlivců i celých organizací v ČR i v zahraničí. Je autorem iTunes PROBUDOBRA SHOW a skrze své přednášky a semináře pomáhá lidem pochopit a využít lidské zdroje při tvorbě úspěšné kariéry i spokojeného osobního života.

0+
více než 200 spokojených klientů
0+
stovky hodin osobního coachingu a tvorby vzdělávacího obsahu
0
aktivní práce s 5-ti korporačními organizacemi

Reference

Dominik je skvělý člověk a má to v hlavě srovnané. Už na první schůzce jsem hned poznal, že je úplně jinde než většina jeho vrstevníků. Poradil mi co a jak upravit, naučil mě cvičit tak, že jsem díky němu zhubl několik kil. Naše spolupráce pokračovala i na jiných úrovních a i v nich mě Dominik přesvědčil o maximální profesionalitě, spolehlivosti a přesně odvedené práci, která přináší výsledky.

DANIEL VIŠŇÁK • ESHOPRESTART

Díky Dominikovi jsem schopen s jasným cílem pracovat, studovat a dělat úplně všechno co mě baví. Od rána do večera, bez problémů s nedostatkem energie.

MATĚJ HORÁK • MEMPHIS

Dominik vás dovede k vytyčenému cíli. Ať už jde o změnu životních postojů nebo proměně zevnějšku (často to jde ruku v ruce), Dominik se naladí na vaši vlnu a dokáže vás na cestě k požadované změně provázet a směrovat vás tak, abyste to skutečně zvládli. Umí neskutečně namotivovat, dá vám obrovské množství cenných rad a je tu pro vás kdykoliv si na své cestě ke změně nejste něčím jisti. Je to parťák, který ví, co dělá, a pomůže vám dokázat to, co si přejete. A nejlepší na tom je, jak vás pro to všechno dokáže nadchnout.

MARTINA ŠOUPALOVÁ • MARKETING FREELANCER

Na této spolupráci si nejvíce cením a užívám velmi přátelské komunikace a přístupu. Žádné strojené konverzace, a bez ostychu se Dominikovi kdykoli ozvat! Ku předu mě popohání jeho energická osobnost, a hlavně konkrétní rady kroků, kterým jsem se naučila věřit a pomalu je zařazuji do každodenního fungování. Pomáhá mi zaměřit se na vícero oblastí, o kterých sama později rozhodnu, zdali jsou důležité a je potřeba se jim dále věnovat. Ať už to bude telefonát, poslechnutí podcastu nebo osobní setkání s Dominikem, dám ruku do ohně, že Vás to bude bavit!

ŽANETA HOLEČKOVÁ, BARISTKA

Často kladené dotazy

Cena za vstup na akci je 2.000 Kč.

Pokud seminář nebude tvůj šálek kávy, vrátíme ti 100% částku zaplacených peněz.

11. listopadu 2017, IMPACT HUB PRAHA.

Pokud ke konci semináře nebudeš nadšený, vrátíme Ti peníze zpátky.

Pro kohokoliv, kdo hledá změnu (studenti, podnikatelé, rodiny atd.) a nechce se smířit s průměrem. Pro ty, kdo hledají sílu stát se výjimečnou verzí sebe sama.

Seminář trvá celou sobotu 11. 11. listopadu. Začínáme v 10:00 a končíme ve 22:00. Akce se však může protáhnout o cca 1-2 hodiny do večera. Dominikovou prioritou je doručit plánovaný obsah v plné kvalitě nezávisle na smluveném čase.

Registrace začíná už v 9:00!

 • principy vysokého výkonu
 • 3 kroky k trvalé změně
 • pevnější vztahy a zvýšení tvého vlivu jako lídra, manažera, rodiče nebo partnera
 • rozhodeš se pro to, co chceš nejvíce
 • dramaticky zvýšíš svojí energii

PVSO není motivační seminář, ani kurz typu „jak rychle zbohatnout/zhubnout apod.“. Na této akci prorazíš skrze limity a negativní návyky, které tě brzdí. Takové, o kterých se může zdát, že je nelze setřást ať děláš co děláš. Program je postavený z rychle vyvíjejících se coachingových strategií, NLP (neuro-lingvistické-programování), krizový management, „strategic intervention“ a spousta dalších.

Přestávky? Jaké přestávky? V sobotu budou pouze malé přestávky. Součástí semináře je zdravé občerstvení, můžeš jíst kdykoliv během programu, stejně tak můžeš kdykoli opustit místnost. Ale pravděpodobně se Ti nebude chtít.

Součástí tvé vstupenky je neustálý přísun tekutin a zdravého občerstvení v takovém výběru, díky kterému se budeš celý den cítit skvěle.

Rozhodně ne. To samé platí o zveřejňování získaných materiálů na akci. V případě dalších dotazů kontaktuj přímo Dominika na domnovoz@gmail.com

Toto není událost, kde bys jen seděl a poslouchal – budeš se hýbat, skákat, tancovat, protahovat se, stát apod. Oblékni se proto příhodně. Vezmi s sebou klidně několik vrstev oblečení, protože se v místnosti bude střídat teplý/studený vzduch (na místě bude 100+ lidí), budeme proto udržovat čerstvý vzduch.

Otázky?

Stačí napsat na dominik@probudobra.cz, nebo mrkni na FB stránku.

Uvidíme se na akci!