PROBUDOBRA SHOW

PROBUDOBRA SHOW 2017-09-11T07:56:16+00:00

PROBUDOBRA SHOW

nová epizoda každé úterý 

Podcast hoštěný Dominikem Novozámským s cílem zmocnit všechny, kdo berou život do vlastních rukou a tvoří úžasné věci pro lidi kolem sebe. Každé úterý poslouchejte nové strategie psychologie změny, návyků, růstu v kariéře, zdraví a spoustu dalšího.

iTunes recenze

Sympaťák s příjemným hlasem a neuvěřitelně motivujícími podcasty. Po poslechu se vždy pustím do něčeho nového nebo mi jen vykouzlí úsměv na tváři. Kéž by jeho podcasty poslouchal každý. Díky Dominiku!

Šárka Pakostová
Dominikův podcast byl pro mě v době, kdy jsem myslel, že už nikdo Podcasty nejede, jak blesk z čistého nebe. Je fakt super, že si s tím někdo dává práci a výsledek je opravdu skvělej. Stojí za to si to poslechnout a pokud jste hustý, tak si dejte rovnou podcast číslo 14, kterej má drobnejch 40 minut, ale já myslel, že jsem to měl poslechnutý za 10 :-). Keep up the Good Job ;-).
Richard Beníšek

Podcasty jsem nikdy neposlouchal, ale Dominikovy nahrávky hltám jednu za druhou. Dlouho mě nic tak nenakoplo k novým věcem jako právě tohle a je jedno jestli jde o business nebo osobní život. Ve spoustě podcastů jsem se našel, jakoby mluvil o mě a jeho nadšení a drive jsou neskutečný!

Lukáš Zajíc

Odebírej obří show každý týden