Probuď v sobě obra 2017-10-30T10:25:57+00:00

Kluk z vesnice

Dominik pomohl už stovkám lidí změnit životní styl, dosáhnout cílů a získat trvalou vitální energii. Úspěšně se podílel na práci s firmami jako jsou například Kalorické Tabulky nebo Humana org. v Jižní Africe. Ještě na střední škole zrealizoval reformu firmy vlastních rodičů a souběžně s tím začal pracovat na vlastní wellness organizaci. Nyní pracuje na výzkumu a aplikaci pozitivních behaviorálních vzorců pro osobní i kariérní úspěch. Své poznatky sdílí skrze své programy a semináře.

PROBUDOBRA SHOW

Nejnovější epizoda:

Kolotoč života #22

Další podcasty

Nauč se jak získat mindset gladiátora, porazit stres a optimalizovat svou výživu

Ve fantastickém audio tréninku se ZDARMA naučíš jednoduchou metodu pro okamžitý boost tvé energie a získání stavu „flow“ ke zvýšení výkonu v kariéře i ve vztazích. Dominik tě navíc provede konkrétními kroky k vylepšení výživy, abys mohl vyhrát svůj den!

Dominik je skvělý člověk a má to v hlavě srovnané. Už na první schůzce jsem hned poznal, že je úplně jinde než většina jeho vrstevníků. Poradil mi co a jak upravit, naučil mě cvičit tak, že jsem díky němu zhubl několik kil. Naše spolupráce pokračovala i na jiných úrovních a i v nich mě Dominik přesvědčil o maximální profesionalitě, spolehlivosti a přesně odvedené práci, která přináší výsledky.

DANIEL VIŠŇÁK • ESHOPRESTART

Díky Dominikovi jsem schopen s jasným cílem pracovat, studovat a dělat úplně všechno co mě baví. Od rána do večera, bez problémů s nedostatkem energie.

MATĚJ HORÁK • MEMPHIS

Dominik vás dovede k vytyčenému cíli. Ať už jde o změnu životních postojů nebo proměně zevnějšku (často to jde ruku v ruce), Dominik se naladí na vaši vlnu a dokáže vás na cestě k požadované změně provázet a směrovat vás tak, abyste to skutečně zvládli. Umí neskutečně namotivovat, dá vám obrovské množství cenných rad a je tu pro vás kdykoliv si na své cestě ke změně nejste něčím jisti. Je to parťák, který ví, co dělá, a pomůže vám dokázat to, co si přejete. A nejlepší na tom je, jak vás pro to všechno dokáže nadchnout.

MARTINA ŠOUPALOVÁ • MARKETING FREELANCER