Pokladna

Pokladna 2017-10-06T18:18:50+00:00

Postupuj k registraci

Datum: sobota 11. listopadu 2017

Začátek akce: 10:00, Konec: 22:00

Místo konání: Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

Pro potvrzení tvého místa vyplň následující

Vstup na akci

  • Vstup na celodenní zážitek 

  • Registrační materiály 

  • Zdravé občerstvení

  • Zábavný program

Potřebuješ poradit?

Dominik je ti k dispozici na dominik@probudobra.cz, nebo na 776 645 850

Dominik je skvělý člověk a má to v hlavě srovnané. Už na první schůzce jsem hned poznal, že je úplně jinde než většina jeho vrstevníků. Poradil mi co a jak upravit, naučil mě cvičit tak, že jsem díky němu zhubl několik kil. Naše spolupráce pokračovala i na jiných úrovních a i v nich mě Dominik přesvědčil o maximální profesionalitě, spolehlivosti a přesně odvedené práci, která přináší výsledky.

DANIEL VIŠŇÁK • ESHOPRESTART

Díky Dominikovi jsem schopen s jasným cílem pracovat, studovat a dělat úplně všechno co mě baví. Od rána do večera, bez problémů s nedostatkem energie.

MATĚJ HORÁK • MEMPHIS

Dominik vás dovede k vytyčenému cíli. Ať už jde o změnu životních postojů nebo proměně zevnějšku (často to jde ruku v ruce), Dominik se naladí na vaši vlnu a dokáže vás na cestě k požadované změně provázet a směrovat vás tak, abyste to skutečně zvládli. 

MARTINA ŠOUPALOVÁ • MARKETING FREELANCER

Na této spolupráci si nejvíce cením a užívám velmi přátelské komunikace a přístupu. Žádné strojené konverzace, a bez ostychu se Dominikovi kdykoli ozvat! Ku předu mě popohání jeho energická osobnost, a hlavně konkrétní rady kroků, kterým jsem se naučila věřit a pomalu je zařazuji do každodenního fungování. 

ŽANETA HOLEČKOVÁ, BARISTKA

[woocommerce_checkout]

Po kliknutí na tlačítko OBJEDNAT vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu GoPay. Prosíme o strpení.

Potřebuješ poradit? Kontaktuj Dominika na:

Pokud nebudeš po celém dni z akce nadšený a budeš mít pocit, že jsi nezískal násobek investované hodnoty vrátíme Ti peníze.