Hodinový kouč

Hodinový kouč 2017-10-05T17:34:28+00:00

UČÍME HODINOVÝ KOUČINK

aby vaši manažeři budovali silnější týmy a měli větší vliv

Co kdyby Vaši manažeři dokázali koučovat v méně než 10-ti minutách?

Pomáháme manažerům a lídrům si osvojit a vytvořit návyk koučování. V momentě, kdy se manažer stává více koučem, stane se pro něj způsob efektivní komunikace každodenní rutinou. Rozložili jsme obor koučinku, sloučili jsme jej s našimi zkušenostmi ze strategické intervence a vytvořili 60-ti minutový kurz, díky kterému organizace okamžitě transformují způsob kterým vedou své týmy a měřitelně šetří svůj čas a zvyšují výkon. Rádi to naučíme i Vás.

3 klíčové komponenty

O hodinovém koučovi

“Jednoduchý a praktický kurz bez zbytečných informací. Namísto řešení problémů a navrhování řešení se ptáte silné otázky a rozvíjíte tak řešitele problémů ve vašem týmu.”

Už jsme řekli, že Váš tým vytrénujeme zdarma?

Chcete ve svém týmu probudit kouče?

Kontaktujte Dominika a smluvte si termín semináře zdarma:

Stáhněte si popis semináře

Prosím, jen ne práci navíc!

Určitě už znáte hodnotu, která se skrývá v osvojení si koučinkových dovedností: Koučink dokáže zvýšit pozornost, zmírnit frustraci manažera i celého týmu a zvýšit výkonnost díky směřování zodpovědnosti. Možná jste si koupili koučinkové programy – ale nakonec jste s komplikovanými pravidly nezůstali.

Proč ne? Protože manažeři jsou dnes přetížení více než kdy předtím. Nemají čas na přidání nového úkolu k jejich popisu práce. V dnešním uspěchaném světě potřebují lídři koučovat někoho rychle a jako součást už stávající práce – na v extra čase.

Seznamte se s průvodcem s vášní pro změnu

Dominik Novozámský

strategická intervence & výkonnostní coach

Dominik Novozámský, který za posledních několik let pomohl stovkám lidí změnit životní styl, je průkopníkem nových metod v koučinku vysokého výkonu jednotlivců i celých organizací v ČR i v zahraničí. Jeho specialitou je praktické spojení nejmodernějších poznatků z psychologie a fyziologie a jejich využití v osobnostním rozvoji.

Stáhněte si popis semináře